CONTACT

Reset your Mind Hypnose en Coaching

De Lus 7 G12

1742 PH Schagen

Info@rmhac.nl

KVK NR: 76323692

BTW NR: NL003071644B83

Disclaimer & Algemene Voorwaarden
Reset your Mind Hypnose en Coaching
Natalie Bilodeau

1. Algemeen
De sessies, trajecten, coaching, hypnose, readings en andere diensten aangeboden door Reset your Mind Hypnose en Coaching zijn bedoeld als ondersteuning van jouw spirituele, mentale en emotionele groei. Zij zijn geen vervanging voor medische of psychologische behandeling. Bij twijfel of bij bestaande medische of psychische klachten, raadpleeg altijd eerst je (huis)arts of specialist.

Door het boeken van een sessie of traject geef je aan op de hoogte te zijn van deze disclaimer en ermee akkoord te gaan.

2. Resultaat
De aangeboden diensten zijn gericht op bewustwording, heling en persoonlijke groei. Aangezien ieder mens uniek is en ieder proces anders verloopt, kunnen er geen garanties worden gegeven over het resultaat. Jouw eigen inzet, openheid en bereidheid tot verandering zijn hierbij van groot belang.

3. Privacy
Alles wat gedeeld wordt tijdens sessies of via andere communicatie wordt vertrouwelijk behandeld en nooit zonder toestemming gedeeld met derden, behoudens wettelijke verplichtingen.

4. Aansprakelijkheid
Reset your Mind Hypnose en Coaching en Natalie Bilodeau aanvaarden geen aansprakelijkheid voor enige schade, fysiek, mentaal of materieel, voortvloeiend uit deelname aan sessies, trajecten of het gebruik van informatie via deze website of andere communicatiekanalen.

5. Annuleringsvoorwaarden

  • Afspraken kunnen tot 24 uur van tevoren kosteloos worden geannuleerd of verplaatst.
  • Bij annulering binnen 24 uur of bij het niet verschijnen op de afspraak, wordt het volledige tarief in rekening gebracht.
  • Voor trajecten geldt dat een eenmaal gestart traject niet tussentijds restitueerbaar is. Bij voortijdige beëindiging op eigen verzoek vervalt het recht op terugbetaling van resterende sessies.

6. Betaling

  • Alle sessies en trajecten dienen vooraf of uiterlijk op de dag van de afspraak betaald te zijn, tenzij anders overeengekomen.
  • Bij trajecten wordt vooraf een factuur verstuurd. Betaling geschiedt in één keer of in afgesproken termijnen.

7. Wijzigingen
Reset your Mind Hypnose en Coaching behoudt zich het recht voor om deze disclaimer en algemene voorwaarden op elk moment te wijzigen. De meest actuele versie is altijd op de website te vinden.